Blog

Ako vyhrať auto v online kvíze?

Ak máte radi online kvízy, mali by ste zbystriť pozornosť. V hre je totiž auto značky Mercedes a môže byť len a len vaše. Čo musíte spraviť, aby ste toto skvelé a moderné vozidlo vyhrali? Jedinou pomienkou, ktorú musíte na výhru splniť, je plnoletosť. Inak sa bude náhodne žrebovať zo všetkých účastníkov online kvízu. Otázky sú veľmi jednoduché a na ich zodpovedanie nebudete potrebovať ani 2 minúty. Takéto a podobné súťaže s online kvízmi nájdete v dnešnej dobe pomaly na každom kroku. Prečo sú pre rôzne stránky, firmy a spoločnosti také zaujímavé?

V prvom rade je to určite istý druh reklamy, ktoeù si takto spoločnosti robia. Uvidíte na sociálnych sieťach možnosť zúčastniť sa kvízu s výhrou auta a určite budete o tom hovoriť aj vašej rodine, či priateľom. Firma za takúto ústnu reklamu nebude musieť zaplatiť ani cent, ale bude z nej mať veľký zisk, pretože jej meno si budú ľudia spájať s nejakým pozitívnym zážitkom. Ďalej je dôležitou súčasťou online kvízu aj registrácia účastníkov. Každý, kto chce byť zaradení do žrebovania bude musieť zadať svoje osobné údaje. Či už to bude iba emailová adresa, alebo aj adresa bydliska, či prípadne iné údaje ako telefónne číslo alebo pohlavie. Takýmto spôsobom o vás nenápadne spoločnosť zbiera informácie, ktoré potom neskôr v rámci inej marketingovej kampane môže využiť. A divíte sa? Pri súhlase so spracovaním vašich osobných údajov na účely vyhodnotenia súťaže zároveň v malých tlačených písmenkách odhalíte aj súhlas so spracovaním údajov na marketingové účely. Nemusíte sa teda diviť, že už o niekoľko dní vám do mailu príde odber noviniek prípadne iný reklamný email.

Ale samozrejme pre vás je stále lákadlom výhra auta, čiže sa pri potvrdení otázok a odosielaní odpovedí na online kvíz touto témou veľmi nezaoberáte. Hlavne nech bude doma nové auto! Aj napriek všetkým sľubom je však veľmi nepravdepodobné, že práve na vás sa usmeje šťastie a vyhráte vysnívaný automobil.