Skvelá zábava pre Slovákov

Stránka Refresher je známa po celom Slovensku, a možno aj v susedných Čechách. Ponúka prehľad aktuálneho diania a ku politickým témam vyjadruje veľmi zaujímavý názor. Čo ale mnohí nevedia je, že tento portál slúži nielen na získavanie najnovších správ z celého sveta, ale aj na to, aby ste sa zabavili. Okrem časti v ktorej ponúkajú tvorcovia stránky rôzne humorné obrázky, máte na výber aj z bohatej zbierky online kvízov.

Ako sme sa už v našich ostatných článkoch zmienili, obľúbenosť online kvízov hlavne u mladých, ale aj starších ľudí, stále stúpa. A niet preto divu, že aj takýto trendový portál ako Refresher ich zaradil do svojho programu. Kvízy sú veľmi rôznorodé. Budete si tu môcť vyskúšať vaše znalosti z geografie a rôznych krajín sveta, na druhej strane sú tu vtipné kvízy, v ktorých sa budete snažiť uhádnuť presný odtieň farby, ktorá vám bude ukázaná v otázke. Medzi časté testy patria filmové kvízy. Ak ste filmovými fanúšikmi, určite vám odporúčame vyskúšať aspoň niektoré z nich. Sú zoskupené do rôznych žánrov, od hororov až po kreslené rozprávky. Otestujte svoje vedomosti z tejto oblasti hravou formou. Na konci každého kvízu vám bude ukázané výsledné skóre. Testy zvyčajne pozostávajú z desiatich otázok.

Aj keby ste si denne spravili niekoľko desiatok kvízov, určite by ste sa aspoň najbližší mesiac vôbec nenudili. Výber kvízov je tu totiž veľmi veľký. Upozorňujeme však, že niektoré kvízy nie sú vhodné pre menšie deti a väčšina kvízov je zameraná na ľudí medzi 20 a 30 rokov. Súvisí to najmä s cieľovou skupinou celej stránky, a tak sa ani kvízová sekcia nemôže od tohto účelu veľmi odkláňať. Po prejdení niekoľkých kvízov však budete mať toľko nových vedomostí o najrôznejších oblastiach, že z času na čas túto webovú stránku radi opäť navštívite, aby ste si osviežili vaše staré vedomosti, ale aj získali nové poznatky z rôznych nových oblastí.