Blog

Seriálové kvízy

Seriál Simpsonovci patrí na Slovensku medzi najobľúbenejšie. Ak ste aj vy fanúšikom tohto seriálu, nemali by ste premeškať možnosť overiť si, koľko si z každej jednej časti pamätáte a či viete mená jednotlivých postáv, ktoré v seriály vystupovali a ešte doteraz vystupujú. Ak si myslíte, že vám bude stačiť, že viete kto je to Bart, Lisa alebo Marge, ste na omyle. Tento kvíz a aj mnoho iných ponúka oveľa zložitejšie otázky, nad ktorými aj niektorí zarytí fanúšikovia Simpsonovcov budú musieť poriadne popremýšľať.

Prvá epizóda tohto seriálu presláveného najmä svojimi žltými postavičkami a ich politickým názorom vyšla 17. decembra 1989. Môžeme sa teda budúci rok tešiť už na 30. výročie tohto kultového seriálu. Sme zvedaví, čo pre nás budú mať tvorcovia pripravené. Na internete dokonca koluje aj teória, že niektoré veci a predpovede, ktoré boli v seriály odvysielané, sa stali skutočnosťou. Medzi takéto predpovede patrí napríklad zvolenie Donalda Trumpa ako amerického prezidenta. Už v roku 2000 bol odvysielaný diel, v ktorom padlo toto rozhodnutie v čase, keď dcéra Homera Simpsona, Lisa, bola prezidentkou.

Samozrejme existuje mnoho ďalších takýchto kuriozít, napríklad o 11. Septembri alebo o víťazovi Superbowl. Je už len na vás, či budete takýmto tvrdeniam veriť alebo nie. Podľa nás to však vôbec neuberá na zábavnosti seriálu a určite si myslíme, že ak si vyskúšate tento kvíz aj ako divák, ktorý len príležitostne sleduje tento seriál, bude sa vám páčiť.

Zdanlivo s kvízmi vôbec nesúvisí svet online kasín, ale nie je to úplne pravda. Podobne ako pri kvízoch vás sem priviedla zvedavosť a súťaživosť. Na rozdiel od kvízu máte ale v kasíne aj možnosť vyhrať peniaze. Napríklad onlinecasinos.sk ponúka výhercovi rôznych turnajov, medzi obľúbené patrí aj americká či európska ruleta, vecné a peňažné odmeny v hodnote niekoľko tisíc eur. Toto vždy priláka mnoho návštevníkov, ktorí sú ochotní staviť veľké peniaze na to, že padne napríklad ich obľúbené číslo alebo farba.